Drukowanie

/wydruki

Nadruki na tekstyliach

Nasza firma zajmuje się profesjonalny zdobieniem tekstyli metodą DTG. Nasze wydruki cechuje wysoka jakość oraz trwałość. Dzięki zastosowaniu najwyższej technologii druku cyfrowego nie ma koniecznośći wykonywania bardzo drogich matryc jak ma to miejsce w przypadku sitodruku. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki

Drukowanie zdjęć

Nasze wydruki, na najwyższej jakości papierach fotograficznych usatysfakcjonują każdego pasjonata fotografii. Charakteryzują się niebywałą głębią kolorów, doskonałym odwzorowanie kolorów oraz jasnością drukowanych zdjęć. Wydruk z wysokiej jakości drukarek fotograficznych daje także gwarancję wysokiej trwałości, tak wydrukowananymi zdjęciami będą mogli się Państwo cieszyć przez naprawdę długie lata. Do Państwa dyspozycji mamy markowe papiery fotograficzne w jakości Premium oraz Standard. Oferujemy także szeroki wachlarz rozmiarów papieru, od formatu 9 x 13cm, po format A3+ (329x483mm)

Kalendarze z dowolnymi zdjęciami

Stwórz własny, wyjątkowy Fotokalendarz, który będzie towarzyszył Tobie lub Twoim bliskim przez kolejny rok. Zaskocz najbliższych unikalnym prezentem urodzinowym, jubileuszowym czy też pod choinkę. Wybierz spośród swoich ulubionych zdjęć te, które wykorzystamy projektując niepowtarzalny fotokalendarz dla Ciebie.

Formaty fotokalendarzy:

– A4 (21 x 29,7 cm) pionowy

– A4 (29,7 x 21cm) poziomy

– A3 (29,7 x 42cm) pionowy

Materiał:

– 250g/m2 papier foto błyszczący;

– 250g/m2 paprier foto matowy;

12 kartek kalendarza + kartka tytułowa, łączenie spiralne z zawieszką.

Drukowanie na płytach

Zapewne wielu z Państwa zadaje sobie pytanie czy warto inwestować w wydruk bezpośrednio na płytach CD, czy też wykorzystywać do tego celu tańsze naklejki samoprzylepne. Decyzja należy do Państwa, niemniej warto wiedzieć, że niejednokrotnie zdarza się, że etykieta w trakcie eksploatacji zaczyna się odklejać, będąc często przyczyną uszkodzenia napędu CD lub DVD. Wrażenia estetyczne także są niepodważalne. Dlatego też proponujemy Państwu bezpieczny i efektowny druk bezpośrednio na nośniku informacji. Nadruk wykonujemy bezpośrednio na bardzoe wysokiej jakości płytach: CD, DVD, Mini-CD, Mini-DVD. Nie stosujemy do tego celu jakichkolwiek naklejek samoprzylepnych w związku z czym oferujemy w pełni profesjonalny produkt. W przypadku zainteresowania drukiem płyt w naszej firmie oferujemy Państwu w cenie zamówienia wykonanie prostego, bezpłatnego projektu płyty po otrzymaniu niezbędnych do tego celu materiałów, które miałyby zostać wykorzystane w projekcie. zczone.

Rekonstrukcja zdjęć i skanowanie klisz

Stare fotografie mają niepowtarzalny urok jedynie wówczas, gdy ich stan pozwala na podziwianie ich treści. Z biegiem lat fotografie zmieniają swój kolor, blakną lub ulegają mechanicznym uszkodzeniom . W takich sytuacjach na pomoc można wezwać współczesną technikę i odrestaurować je przywracając im poprzednią formę . Najlepiej zrobić to jak najszybciej, bo w przypadku starych fotografii czas działa na niekorzyść, niepotrzebna zwłoka może stać się przyczyną większych i bardziej skomplikowanych działań.

Na czym polega rekonstrukcja zdjęcia:

– w pierwszej kolejności zostanie ono zeskanowane w wysokiej rozdzielczości, tak że nie zostanie w żaden sposób naruszone pierwotne zdjęcie;

– w programie graficznym usuniemy wszelkie przebarwienia, rysy, załamania, szumy, uzupełnimy naderwane fragmenty;

– możemy także wykonać profesjonalny fotomontaż: usunąć niechciane obiekty lub osoby ze zdjęcia

– na Państwa życzenie zdjęcie możemy wywołać na papierze fotograficznym we wskazanej wielkości czy zapisać zdjęcie na cyfrowym nośniku informacji,

Wyceny rekonstrukcji zdjęć wykonujemy bezpłatnie i indywidualnie dla każdego Klienta. Na cenę wykonania rekonstrukcji zdjęcia składa się m.in. rodzaj i wielkość uszkodzeń pierwotnego zdjęcia, a tym samym czas jaki trzeba przeznaczyć na doprowadzenie zdjęcia do stanu świetności.