Oferta dla firm

/firmy

Zdjęcia produktowe

Wykonujemy zdjęcia na potrzeby:

– stron www. ( galerie, szata graficzna witryny)

– sklepów i aukcji internetowych

– materiałów do druku (katalogi, foldery, reklamy, ulotki)

Zdjęcia produktowe mają na celu jak najdokładniejsze przedstawienie prezentowanego meteriału. Tego typu zdjęcia zwykle umieszcza się w sklepach internetowych oraz galeriach, gdzie przedstawiona jest oferta firmy. Dobrze wykonana fotografia poglądowa produktu w znacznym stopniu przekłada się na lepsze wyniki jego sprzedaży. Specjalizujemy się w wykonywaniu zarówno zdjęć niewielkich przedmiotów, zdjęć aranżowanych oraz pomieszczeń. Niezmiennie od lat współpracujemy m.in. z firmą John Cotton Europe Sp zo.o., Top-Trend Ireneusz Gumny, Leander s.c Sylwia Matusiewicz, Leszek Matusiewicz , Senator nowoczesne systemy meblowe w Dzierżoniowie.

Zdjęcia pomieszczeń/wirtualny spacer

Do niedawna popularną i jedyną formą wizualizacji obiektów były zdjęcia. Pozwalają one co prawda na sfotografowanie poszczególnych pomieszczeń, kluczowych elementów wyposażenia czy aranżacji wnętrz jednak coraz częściej wypierane są one przez tzw."wirtualne spacery". Ta forma prezentacji jest niebywale praktyczna, pozwala dosłownie pospacerować po wybranym przez siebie miejscu. Można w ten sposób zaprezentować obiekt zarówno wewnątrz jak i jego zewnętrzne otoczenie, uchwycić ciepły klimat oferowanych przez hotel pokoi gościnnych, oczarować odwiedzających ciekawym wnętrzem, pozwolić podziwiać dekoracje zastawionych stołów – dać odwiedzającemu poczucie bycia Państwa gościem już w zaciszu własnego pokoju. Wirtualny spacer, nie umiejszając zdjęciom, jest niewątpliwie skuteczną i niebanalną formą prezentacji. Pozwala rozbudować stronę internetową o dodatkowy atut, przyciąga uwagę klienta, podnosi prestiż Państwa firmy.

Gadżety promocyjne

Szukasz tanich i solidnych gadżetów dla swojej firmy które podniosą rozpoznawalność Państwa marki na rynku? Mamy do zaoferowania Państwu wyroby tekstylne z Państwa nadrukiem, które mogą być wykorzystywane na codzień np toreby ekologiczne lub koszulki firmowe.